تلفن همراه امن

از بین بردن مخاطرات ناشی از مشکلات و ضعف‌های امنیتی در تلفن‌های همراه هوشمند در قالب یک بسته کامل نرم‌افزاری‌

با نصب بسته کامل نرم‌افزاری تلفن همراه امن بر روی تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید، کاربر قادر خواهد بود تلفن همراه خود را در برابر حمله‌ها و فعالیت‌های جاسوسی ایمن کند.‌

 

چگونه کار می‌کند؟

بستری امن برای مکالمات و انتقال محتوا و پیام ایجاد کنید

در تلفن همراه امن مهیمن، مکالمات، محتوا (صوت و تصویر) و پیام (SMS و MMS) از تلفن همراه شما با رمز می‌شود و سپس میان طرفین انتقال میابد. برای این منظور می‌توان از الگوریتم‌های از پیش تعیین شده و یا هر الگوریتم دلخواه دیگری برای رمزنگاری استفاده نمود. قابلیت رمزنگاری می‌تواند برای مخاطبان خاصی فعال شود و برای سایر مخاطبان از قابلیت تماس و انتقال پیام عادی بهره جست. بستر انتقال محدود نبوده و تلفن همراه امن مهیمن قابلیت بهره‌گیری از WiFi، 3G و GPRs را دارد. همچنین امکان انتخاب کیفیت مکالمه از طریق vocoder های مختلف وجود دارد تا در بسترهای مختلف مکالمات دچار اختلال نگردد.

 

درگاه‌های USB، Wi-Fi و Bluetooth را در کنترل کامل داشته باشید

در این محصول می‌توان نظارت و کنترل همه‌جانبه‌ای در استفاده از درگاه‌های جانبی تلفن همراه مانند USB، WiFi و bluetooth ایجاد کرد. تعریف رمز عبور، امکان استفاده از درگاه محدود به موارد خاصی که قبلا مشخص شده، غیرفعال نمودن کامل درگاه‌ها، محدود کردن اتصال به آی‌پی‌ها و پورت‌های تعریف‌شده، انسداد کلیه پیام‌های WAP Push ، تعریف کدهای USSD مجاز و مسدود نمودن سایر کدها از جمله اقدامات نظارتی و کنترلی در این محصول است.

 

تلفن همراه خود را به یک منشی شخصی امین تبدیل کنید

تلفن همراه امن مهیمن امکان ارسال پیام‌ها به صورت رمزشده یا نهان‌نگاری‌شده و نمایش آن در برنامه کاری افراد را فراهم می‌سازد. به این ترتیب برای انتقال‌ ماموریت‌ها، زمان و مکان جلسات و ملاقات‌ها و یادآوری وظایف به صورت کاملاً امن می‌توان از این محصول بهره گرفت.

 

تمامی اطلاعات را به صورت رمز شده ذخیره کنید

تمامی اطلاعات اعم از اطلاعات تما‌س‌ها، پیامک‌ها، MMS ها و موارد دیگر در تلفن همراه امن مهیمن به صورت رمزشده ذخیره می‌شود و بدون داشتن کلمه عبور بازیابی آن‌ها ممکن نیست. همچنین می‌توان برای دسترسی به تمام برنامه‌ها و محتواهای تلفن همراه مانند لیست مخاطبان، اپلیکیشن‌ها، گالری و پاسخگویی به تماس رمز عبور تعریف کرد.

 

بر تمامی فعالیت های کاربری کنترل و نظارت داشته باشید

در تلفن همراه امن مهیمن هر اقدامی در کنترل کامل شما است. نصب هر نوع نرم‌افزار جدید بر روی تلفن همراه هوشمند با اطلاع کاربر صورت می‌گیرد. این موضوع مانع نفوذ به تلفن همراه از طریق نرم-افزارهای مهاجم می‌شود. این قابلیت نیز در تلفن همراه امن وجود دارد که نرم‌افزارهای ضروری هیچ-وقت و به هیچ عنوان حذف یا متوقف نشوند.

 

امکان بازیابی اطلاعات را از میان ببرید

هنگامی که اطلاعات و محتوا از هر جنسی که باشد در تلفن همراه پاک می‌شود، به راحتی امکان بازیابی آن وجود خواهد داشت. در تلفن همراه امن مهیمن در صورتی که نیاز باشد اطلاعات و یا محتوای ذخیره شده حذف شود، این فرآیند به گونه‌ای انجام می‌شود که امکان بازیابی هیچ اطلاعاتی وجود نداشته باشد. همچنین توان پردازشی تلفن همراه در فرایند حذف به گونه‌ای تنظیم می‌شود که امکان اخلال در عملکردهای دیگر وجود نداشته باشد.