سامانه اطلاع رسانی مدیران - سام

خبررسانی، اطلاع دهی وقایع و اشتراک گذاری محتوا به صورت هدفمند، بهنگام و مؤثر به مدیران در بستر ارتباطی امن

چگونه کار می‌کند؟

سام سامانه‌ای سخت‌افزاری-نرم افزاری شامل سرور، بستر ارتباطی و رابط کاربری است که برای اطلاع‌رسانی به موقع و موثر به مدیران مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سام، علاوه بر در نظر گرفتن ملاحظات امنیتی، قابلیت‌هایی ایجاد شده است تا هر نوع محتوا به راحتی و از طریق یک تبلت هوشمند در اختیار کاربران قرار بگیرد.

 

محتوا را به هر فرمتی که مایلید ایجاد و منتشر کنید

در بخش سرور سام، امکان تولید محتوا در فرمت‌های مختلف متن، صوت و تصویر وجود دارد. سرور سام از تمامی فرمت‌های رایج صوت و تصویر و نیز امکانات HTML پشتیبانی می‌کند و سپس محتوا را در قالب مناسب برای کاربران ارسال می‌کند.

 

بستری امن و سریع برای انتقال محتوا و پیام ایجاد کنید

بستر انتقال محتوا و پیام در سام کاملا امن است و همه چیز به صورت رمزشده میان طرفین انتقال میابد. احراز هویت دوطرفه با استفاده از امضای دیجیتال صورت می‌پذیرد و اطلاعات رد و بدل شده بین سرور و کاربران به طور ویژه و برای هریک متفاوت از دیگری رمز می‌شود. بستر انتقال محدود نبوده و سام قابلیت بهره‌گیری از WiFi، 3G و GPRs را دارد. همچنین برای دستیابی به حداکثر سرعت و کیفیت، بار ترافیکی اطلاعات دریافتی در سرور به صورت خودکار تنظیم می‌شود و در صورت نیاز اطلاعات به صورت تدریجی از سرور دریافت و در بخش کاربری تکمیل می‌شود.

 

در اطلاعات و اخبار جست و جو کنید، آن‌ها را فیلتر کنید، برچسب بزنید، دسته بندی کنید و برای آن‌ها یادداشت بگذارید

تمامی قابلیت‌هایی که کاربر برای مدیریت محتوای دریافتی نیاز دارد، در رابط کاربری سام فراهم است. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به جست‌و‌جوی پیشرفته اخبار، امکان فیلتر اخبار براساس دسته‌بندی‌های مختلف، امکان برچسب‌زنی و پوشه‌بندی محتوای دریافتی، امکان گذاشتن یادداشت شخصی بر روی محتواها، امکان ارسال نظر درباره هر محتوا و دیدن نظرات دیگران، امکان پیشنهاد ارسال محتوای دریافتی برای دیگر کاربران و موارد دیگر اشاره کرد.

 

سطوح دسترسی تعریف کنید و بر عملکرد کاربران نظارت کامل کنید

در پنل مدیریتی سام که در بخش سرور قرار دارد، امکان تعریف جایگاه هر کاربر متناسب با نقش‌ها و وظایف او مانند مدیر تولید محتوا، مدیر گروه و کاربر عادی وجود دارد. برای هر جایگاه نیز می‌توان دسترسی‌های مناسب را در سامانه ایجاد کرد. هر گروه می‌تواند به صورت جداگانه مدیریت شود و محتواهای اختصاصی توسط تولیدکنندگان مشخص برای یک گروه خاص از کاربران تولید و منتشر شود. پنل مدیریتی سام علاوه بر فراهم آوردن امکان گرفتن گزارش‌ها و آمارهای مورد نیاز مدیریت، با ثبت کامل لاگ فعالیت کاربران، رفتار آنان را رصد کرده و در صورت بروز وضعیت‌های غیرعادی هشدار می‌‎دهد. همچنین امکان تغییر رمز، قطع دسترسی و حذف کامل کاربران از طریق پنل مدیریتی سام وجود دارد.

 

نسخه ویژه امنیتی سام را در اختیار داشته باشید

نسخه ویژه امنیتی سام، برای کاربری‌های خاص و با ضریب امنیتی بالا طراحی شده است. در این نسخه، از رابط کاربری سام بر روی سیستم عامل امن مهیمن استفاده می‌شود. به این ترتیب، سامانه در لایه سیستم عامل نیز ایمن‌سازی می‌شود. علاوه بر این، تمامی درگاه‌های ارتباطی شبکه‌ای و جانبی هم مدیریت شده و یا در صورت نیاز، به طور کامل عقیم می‌شوند.

 

سایر ویژگی‌ها

 • امکان استفاده برخط و برون‌خط
 • پشتیبانی از پروتکل رمزنگاری SSL
 • تعریف اولویت‌بندی در دریافت انواع اطلاعات توسط کاربر
 • به‌روزرسانی خودکار محتوا در بخش کاربری
 • قطع موقت فرآیند دریافت اطلاعات و راه‌اندازی مجدد آن توسط کاربر
 • مشاهده اخبار وب‌سایت‌هایی که از آراس‌اس پشتیبانی می‌کنند
 • تجهیز سرور به firewall سخت‌افزاری مناسب و استفاده از ابزارهای IDS یا IPS
 • رمزنگاری اطلاعات ذخیره‌شده در حافظه جانبی کاربر
 • عدم امکان کپی‌برداری از محتوای سامانه، حتی از یادداشت‌های شخصی کاربران بر روی محتواها
 • از بین بردن اطلاعات از راه دور بدون امکان بازیابی نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری
 • از بین بردن اطلاعات به صورت خودکار در تاریخ انقضای تعریف‌شده و یا به صورت دستی برای هر محتوا
 • هشدار به کاربر، در صورت نزدیک شدن به زمان از بین رفتن اطلاعات
 • کنترل از بین بردن اطلاعات توسط کاربران