شبکه اجتماعی اختصاصی

مکالمه و پیام، مدیریت تعاملات، تابلو اعلانات، اشتراک گذاری محتوا و اطلاعات همگی در یک شبکه اجتماعی اختصاصی

چگونه کار می‌کند؟

شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن محصولی است سازمانی که در آن علاوه بر تمامی قابلیت‌های متداول شبکه‌های اجتماعی عمومی (نظیر تلگرام، وایبر، اسکایپ و …)، امکانات خاص‌منظوره برای هماهنگی حداکثری به صورت سریع، گسترده و امن در آن وجود دارد.

 

یک تابلوی اعلانات تعاملی داشته باشید

مطلع شدن افراد از اخبار و اطلاعیه‌ها ، نیازمند تابلو اعلانات یا شبکه خبررسانی است که به اشکال مختلف می‌تواند در یک سازمان صورت پذیرد. آنچه که مهم است اطلاع یافتن به موقع و نیز تعاملی بودن اعلان در سازمان است. شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن محصولی است که با داشتن قابلیت اعلان عمومی تعاملی (public chat) می‌تواند برای کل یا هر بخش از سازمان تعریف شود. لذا علاوه بر ارتباط کلی با تمامی کارمندان، هربخش می‌تواند اخبار و اطلاعیه‌های خود را روی کانال‌های اختصاصی اعلام می‌کند بازخورد آن‌ها را دریافت کند و نیز نظرسنجی‌های تعاملی برگزار کند.

 

یک شبکه تلفنی اختصاصی راه‌اندازی کنید

راه‌اندازی و پشتیبانی یک سیستم VOIP‌ برای سازمان‌ها هزینه‌بر و پردردسر است. اما با استفاده از شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن، برقراری تماس‌های تلفنی داخلی میسر شده و دیگر نیاز به هزینه‌های اضافه در سیستم وجود نخواهد داشت.

 

به سایر سامانه‌های سازمان خود وصل شوید

ورودی‌ها و خروجی‌های سامانه‌های مورد استفاده در سازمان نظیر مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتریان، کنترل پروژه و اتوماسیون‌های داخلی می‌توانند در شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن مورد استفاده قرار گیرند. این قابلیت با پشتیبانی شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن از پروتکل‌های استاندارد مانند XMPP و SIP فراهم می‌گردد.

 

تقویم کاریتان را به راحتی تنظیم کنید

یکی از دغدغه‌های موجود در سازمان‌ها، تنظیم و به‌روزرسانی تقویم‌های کاری و اطلاع‌رسانی و هماهنگی جلسات و رویدادهای سازمانی است که در سیستم‌های سنتی، معمولا یک یا چند منشی این وظیفه را بر عهده دارند. در شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن، کارمندان و مدیران می‌توانند به راحتی تقویم شخصی خود را به‌روز کنند و با دیگر افراد به اشتراک بگذارد.

 

مستندات و محتواهای سازمان را بدون نگرانی به اشتراک بگذارید

نیاز به اشتراک‌گذاری اسناد اداری و مالی، گزارش‌ها‌، فرم‌ها‌، مدارک، نقشه‌ها، تصاویر، فیلم‌ و موارد مشابه از جمله دغدغه‌های اساسی در هر سازمانی است. در شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن، امکان به‌اشتراک‌گذاری مستندات و محتوا، در انواع فرمت‌ها در گروه‌های کاری خاص وجود دارد تا به این ترتیب افراد با سطوح دسترسی مختلف به راحتی به محتوا دسترسی پیدا کنند و در عین حال، محتوا در اختیار افراد غیرمرتبط قرار نگیرد. همچنین این امکان وجود دارد تا فایل‌ها به صورت رمزشده به اشتراک گذاشته شوند.

 

به راحتی با مجموعه مشتریان خود مرتبط باشید

ارتباطی مستمر داشته باشند تا هم بتوانند اطلاع‌رسانی‌های مورد نیاز را به موقع انجام دهند، هم به راحتی بتوانند از مشتریان خود در مورد خدمات ارائه شده بازخورد بگیرند. شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن این امکان را فراهم می‌کند تا با عضویت مشتریان در گروه‌های مشخص و تعریف شده، ارتباط با آن‌ها به سهولت و با سرعت بالا فراهم شود.

 

تیم‌های کوچک را به راحتی مدیریت کنید

بسیاری از تیم‌های کوچک کاری هم همیشه با موضوع ارتباط و هماهنگی‌های درون‌تیمی مواجه هستند. مدیر یک تیم، به کمک شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن به راحتی می‌تواند تیم خود را اداره کرده و با تمامی افراد تیم خود در ارتباط مستمر باشد.

 

پیام‌های خودنابودشونده ارسال کنید

معمولا در سازمان‌ها اطلاعاتی وجود دارد که باید به صورت محرمانه به اطلاع افرادی خاص رسد و نسبت به ازمیان رفتن هر اثری از آن اطلاعات اطمینان حاصل کرد. در شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن، این امکان وجود دارد که پیام ارسال شده پس از خوانده شدن (و حتی در صورت تمایل بدون قرائت) توسط مخاطب، در مدت زمان کوتاهی از بین رود.

 

محدود به نوع تلفن همراه و کامپیوتر نباشید

شبکه اجتماعی اختصاصی مهیمن برای کار بر روی سیستم عامل‌های مختلف چون اندروید، آیفون و ویندوز طراحی شده است و از این حیث سازمان‌ها با محدودیتی مواجه نخواهند بود.