راهکارهای تحلیل داده

کشف تقلب

راهکار کشف تقلب ستاره، سازمان‌های حاکمیتی، نهادهای مالی همچون بانک‌ها و بیمه‌ها و تشکیلات اقتصادی بزرگی مانند صنعت مخابرات را قادر می‌سازد تا فعالیت‌های مجرمانه پیچیده‌ای از جمله تقلب کارت‌های بانکی، تقلب‌های مخابراتی، پول‌شویی، چک و سفته بازی، تقلب ترهین، دعاوی متقلبانه بیمه، فرار از مالیات و جعل هویت را کشف و شناسایی نموده و برای جلوگیری از آن اقدام نمایند.

بیشتر بدانید …

 

هوش تجاری

در شرایط رقابتی کنونی که عرصه فعالیت آزادانه بر شرکت‌ها تنگ شده است، اهمیت تصمیم‌گیری درست و به موقع بسیار بیشتر از گذشته است. در چنین شرایطی هزینه تصمیمات و اقدامات اشتباه می‌تواند از دست دادن سهم بازار و یا حتی مواجه شدن شرکت با شکست باشد. بررسی داده‌های درون و برون سازمان و استخراج اطلاعات نهفته‌ی درون آن‌ها می‌تواند مدیران شرکت را سریع‌تر و با دقت بیشتری با واقعیت‌های کسب‌وکار خود روبرو کند و در فرآیند تصمیم‌گیری از آن‌ها پشتیبانی کند. علاوه بر این، ارزیابی موفقیت کسب‌وکارها در صورتی امکان پذیر است که موفقیت از طریق هدف گذاری‌های مشخص تعریف شده باشد و در غیر این صورت باید به شهود صاحبان کسب‌وکار بسنده کرد که افراد مختلف لزوما شهود و قضاوت مشترکی ندارند.

بیشتر بدانید …

مقابله با جرائم

راهکار مبارزه با جرائم ستاره، نهادهای نظارتی و انتظامی را به تمامی ابزارهای مورد نیاز جهت تحلیل اطلاعاتی، همکاری و اهم‌افزایی ایمن در بازرسی، مدیریت پرونده‌ها، تولید گزارش‌ها به نهادهای بالادستی و مراجع قضایی و جلوگیری از جرم و جنایت به محض وقوع؛ مجهز می‌نماید.

بیشتر بدانید …

 

امنیت سایبری

ارتقاء سطح امنیت سایبری از رویکرد انفعالی هشداردهی به تشخیص تهدیدها، پیشی‌ گرفتن از مهاجمین و قابلیت جلوگیری از حملات نوین Zero Day با بهره‌گیری از راهکار امنیت سایبری ستاره در تحلیل داده‌ها و اطلاعات و کسب اشراف و بصیرت به مخاطرات و آسیب‌پذیری‌ها

بیشتر بدانید …

 

مقابله با تهدیدات داخلی

با ستاره می‌توان از دارایی‌های اطلاعاتی و داده‌های حساس سازمان در برابر سرقت، تجاوز و سوء استفاده محافظت نمود. هنگامی که هریک از کارکنان، اقدام به جابجایی متخلفانه اطلاعات یا تخطی از سیاست‌های امنیتی سازمان نماید، راهکار مقابله با تهدیدات داخلی ستاره، بازرسان و کارشناسان سازمان را قادر به شناسایی و پاسخ‌گویی به این مهم خواهد نمود.

بیشتر بدانید …